Crazy Catman: Bedava Steam Key

3
Crazy Catman
Crazy Catman

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveaway.su sitesi var. Site şuan için Crazy Catman oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye girip siteye steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra sayfadaki Install butonuna tıklayarak giveaway eklentisini yüklemek. Bunun için Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Eklentiyi yükledikten sonra ise sayfada karşınıza çıkan görevleri teker teker tamamlayıp sağ tarafındaki butona bastıktan sonra bütün görevleri bitirdiğinizde en altta bulunan Get My Key butonuna bastığınız takdirde dağıtımdaki keyinizi alabilirsiniz.

Çok Önemli Not: Bu dağıtımdaki oyunu alabilmeniz için Chrome kullanmanız ve sitenin sizden istediği Chrome eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekmektedir ve bazı görevler içinse VK hesabınzın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Crazy Catman Oyunu Hakkında Bilgi

Crazy Catman bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Adı üstünde çılgın bir kedi adam olduğumuz bu oyunda sevdiğimiz kadını kurtarmak adına önümüze çıkan kötü adamları haklıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (37 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Haziran 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Crazy Catman oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.