Cosmic Dust & Rust: Bedava Steam Key

0
Cosmic Dust & Rust
Cosmic Dust & Rust

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Cosmic Dust & Rust adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Cosmic Dust & Rust oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz. Ek olarak Golden Giveaways sitesi aşırı yüklenmeden dolayı zaman zaman açılamabilir bu nedenle tekrar denemenizde fayda var.

Cosmic Dust & Rust Oyunu Hakkında Bilgi

Cosmic Dust & Rust isimli bu oyun 16bit Nights ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış bir strateji oyunudur. Uzayda kendi uzay gemimizi yönetip diğer uzay gemilerine karşı büyük bir savaş verdiğimiz bu oyunda gemimize alacağımız ekipmanları, silahları ve savunma sistemlerini oldukça dikkatli seçmemiz gerekiyor.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (135 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.