Chimpact 1 – Chuck’s Adventure: Bedava Steam Key

0
Chimpact 1 - Chuck's Adventure
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Chimpact 1 – Chuck’s Adventure oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Chimpact 1 – Chuck’s Adventure Oyunu Hakkında Bilgi

Chimpact 1 – Chuck’s Adventure isimli bu oyun Yippee Entertainment LTD firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. İki boyutlu bir patform oyunu olan bu oyunda Chuck isimli bir maymunu canlandırıyoruz ve maceradan maceraya koşuyoruz. Zaman zaman bizleri oldukça zorlu bölümlerin beklediği bu oyunda eğleneceğinizin garantisini veriyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 11 Kasım 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Chimpact 1 – Chuck’s Adventure oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.