Cavern Escape

0
Cavern Escape
Cavern Escape
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Cavern Escape oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Cavern Escape Oyunu Hakkında Bilgi

Cavern Escape, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazanırılmış olan bir macera oyunudur. Zorlu puzzleler içeren parkurların arasında zorlayıcı engellerin bizi beklediği bu macerada bu zorlukları geçmek için gerçekten büyük bir gayret vermemiz gerekiyor.
  • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumsuz (39 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 20 Şubat 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Cavern Escape oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikCubic: Bedava Steam Oyunu
Sonraki İçerikGuns of Icarus Online

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.