Brilliant Bob, Why So Evil 1 ve 2, GooCubelets: Bedava Steam Keyleri

0
Brilliant Bob
Brilliant Bob
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Brilliant Bob, Why So Evil 1 ve 2, GooCubelets oyunlarına ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not:

Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Brilliant Bob Oyunu Hakkında Bilgi

Brilliant Bob oyunu ise bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen aksiyon ve macera oyunudur. Oyunda Bob adı verilen karakter ile farklı maceralara atılıyoruz ve bu maceralar sürekli farklı bir mekanda geçiyor. Kimi zaman kurak bir çölde, kimi zaman yeşillik ve şelalelerin içinde bulabiliyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (762 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Mayıs 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Brilliant Bob oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.