Awesomenauts Honeydew Skølldir

0
Awesomenauts
Awesomenauts

Ücretsiz steam oyunu köşemizde Awesomenauts sitesi var. Site şuan için bizlere Awesomenauts oyununun DLC kodlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip glen ekrana adınızıve mail adresinizi yazarak Submit tuşuna basmak. Ardından oyunun DLC kodu email adresinize saniyeler içerisinde gönderilecektir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Awesomenauts Hakkında Bilgi

Awesomenauts oyunu 2012 yılında oyun dünyasına giriş yapan ve o günden bugüne dek çoğu oyuncu tarafından oldukça fazla beğenilen bir MOBA türündeki oyundur. Hem moba, hem çok oyunculu hem de 2 boyutlu bir oyun olması nedeniyle oldukça nadir bulabileceğiniz Awesomenauts oyununda yapamayacağız herhangi bir şey bulunmamaktadır. Bu özgür dünyada her şeyi yapabiliyorsunuz.
  • Oyuna ait incelemeler: Herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: Haziran 2017’de çıkacak.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Awesomenauts oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.