Android O ne zaman çıkacak?

2
Android O
Android O

Android O hakkında yeni detaylar hızlı bir şekilde gelmeye devam ediyor. Diğer sürümlerden farklı olarak bu sefer kullanıcılarına gerçek anlamda devrim niteliğinde yenilikler sunacak olan Google, Android O güncellemesinin ne zaman yayımlanacağına dair çok önemli ipuçlarını bizlere aktardı.

Önümüzdeki iki hafta içerisinde piyasaya gelerek dağıtılması kesin gözüyle bakılan Android O güncellemesi için önemli bir rapor yayımlayan AndroidPolice, 21 Ağustos 2017 tarihinde Android O sürümünün Google Pixel kullanıcılarını öncelikli olarak başlanıp dağıtılmaya başlanılacağını belirtti.

Bu konu hakkında yapmış olduğu sızıntılar ve önemli söylentileriyle gündemden düşmeyi unutan Evan Blass ise bu raporun gerçekliğini doğrulayarak yeni sürümün resmi olarak 21 Ağustos’tan itibaren kullanıcıların beğenisine sunulacağının altını çizdi.

Genel olarak Google firmasını incelediğimizde pazarlama konusunda oldukça ince düşündüklerini biliyoruz. Bu nedenle şirket yetkilileri, yeni sürümü güneş tutulmasının olduğu gün piyasaya sürerse bu durum hakkında hiç şaşırmamamız gerekir. Tam olarak Android O sürümünün bu tarihte piyasaya sürülmesiyle aynı zamanda ‘’O’’ harfinin de gizemi çözülmüş olacak. Tutulmayla birlikte Ay’ın gölgesinin altında kalacak olan Güneş, Oreo’ya benzerliğinden dolayı böyle bir düşüncenin uygulamaya geçileceği yüksek ihtimal olarak düşünülüyor.

Son olarak oldukça sağlam kaynaklardan gelen haberlere göre ise şirketin yetkilileri bu ayın içerisinde güncellemenin, kesin olarak yayınlayanmasını planlıyor. Gelen kapsamlı yenilikleriyle ve yapılan iyileştirmeleriyle kullanıcılarına en kaliteli hizmet deneyimini yaşatmayı amaçlayan Google, yine başarıdan başarıya koşacak gibi gözüküyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.