Action Alien: Ücretsiz Steam Oyunu

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Action Alien
Action Alien

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Action Alien adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Action Alien oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Not: Golden giveaways sitesi bazen siteye giriş yapma konusunda yoğunluktan dolayı hata verebiliyor. Bu nedenle böyle bir hata alırsanız zaman zaman tekrar şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Action Alien Oyunu Hakkında Bilgi

Action Alien adlı bu yapım oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılan bir aksiyon oyunudur. Dinozor çağında kendinizi silahlar ve ekipmanlarla bulduğunuz bu oyunda tek amacınız ise karşınıza gelen dinozorları yok ederek hayatta kalmak. Çeşitli mekanlarda farklı görevlerin olduğu bu oyun zaman geçirmek için güzel bir oyun olarak oynanabilir.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (34 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Haziran 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Action Alien oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.