Yeni Assassin’s Creed için Piramitli bir görsel sızdırıldı

2
Assassin's Creed Origins

Geçtiğimiz haftalarda sızıntı üstüne sızıntı haberleri yaşanan yeni Assassin’s Creed oyunu için yeni gelişmeleri öğrenmek adına E3 2017 fuarını bekliyorken fuara sadece birkaç gün kala oyun ile ilgili yine önemli bir sızıntı gerçekleşti. Oldukça uzun süredir Mısır dedikoduları ile oyun gündemini meşgul eden ve gelen sızıntı bilgilerinden oyun kesin olarak Mısır’da geçecek dediğimiz bu durum, bugün ortaya çıkan yeni görselle birlikte artık resmiyet kazandı desek yanlış olmayacaktır.

Assassin’s Creed Origins oyununun parakendeciler için yapılan tanıtım görseli tahmin ettiğimizden çok daha önce karşımıza çıktı. Sızdırılan bu görsele baktığımızda hem sizlerle daha önceden paylaşmış olduğumuz bilgilerin doğrulandığı hem de yazılar ve arka planda yer alan büyük piramit ile işin renginin oldukça netleştiğini söyleyebiliyoruz. Sızdırılan görseli detaylı incelediğimizde karşımıza iki ayrıntının dikkatimizi çektiğini söyleyebiliriz. İlk olarak ana karakterimizin sırtında bir kartal olması, ikinci olarak ise görselde “ilk piramitlerin sırları” şeklinde bir ibarenin bulunması oldukça dikkat çekici detaylar olarak karşımıza çıkmış durumda.

Önümüzdeki hafta E3 2017 fuarıyla birlikte resmi olarak oyuncuların beğenisine sunulacak oyunun sızdırılan bu yeni görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak biz, yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında bu kadar çok görsel ve bilgi sızıntısının planlanmış bir şekilde Ubisoft tarafından oyun dünyasına servis edildiğini düşünüyoruz. Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız oldukça memnun oluruz.

Assassin's Creed Origins kapak fotoğrafı
Assassin’s Creed Origins kapak fotoğrafı

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.