World War II Panzer Claws

0
World War II Panzer Claws
World War II Panzer Claws

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına World War II Panzer Claws oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

World War II Panzer Claws Oyunu Hakkında Bilgi

World War II Panzer Claws isimli bu oyun Topware Interactive ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir strateji ve 2. Dünya Savaşı oyunudur. Kendi ordumuzu kurup gerekli planlarımızı yaptıktan sonra düşman şehirlerini bombaladığımız bu oyunda yaptığımız yanlış plan direkt olarak ölümümüze neden olacaktır. Eski bir oyun olmasına rağmen nostalji yaşamak isteyen kullanıcılar için bir ilaç niteliğinde olacak World War II Panzer Claws’ı oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (73 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 14 Ocak 2004
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
Önceki İçerikThe Last Mission Yeni Kodlar
Sonraki İçerikTime Ninja Sakura

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.