Unforgiving Trials The Darkest Crusade: Ücretsiz Steam Key

0
Unforgiving Trials The Darkest Crusade
Unforgiving Trials The Darkest Crusade

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Unforgiving Trials The Darkest Crusade oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Unforgiving Trials: The Darkest Crusade butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Unforgiving Trials The Darkest Crusade Oyunu Hakkında Bilgi

Unforgiving Trials The Darkest Crusade isimli bu oyun, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Birden bire kendimizi yüksek dağlarda maceraların arasında bulduğumuz bu oyunda amacımız mistik bir bitkiyi bulmak. Bu amaç doğrutulsunda ise karşımıza bir çok düşman çıkmakta ve bizim bu düşmanları geçmemiz gerekmekte.

  • Oyuna ait incelemeler: 5 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 15 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Unforgiving Trials The Darkest Crusade oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.