Ücretsiz Steam Oyunu: Crackhead

0
CRACKHEAD
CRACKHEAD

Crackhead

Ücretsiz steam oyunu köşemizde goldengiweavays sitesi var. Site şuan için Crackhead oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu  adrese girip siteye steam hesabı ile giriş yapmak ve ardından verilen görevleri yapmak. Daha sonra kod size verilecektir.

Not: Siteye fazla yüklenme olduğundan dolayı 503 Service Unavailable hatası verebilir. Bu durumda site düzelene kadar tekrardan denemek gerekebilir. İyi oyunlar dileriz.

Oyun Hakkında Bilgi

Crackhead oyunu bağımsız yapımcı tarafından yapılmış bir basit eğlence oyunudur. Eski atari oyunlarından alışık olduğumuz gibi oyunda bir top bulunmakta ve bizim yönlendirdiğimiz çubukla kutular arasında gidip gelmektedir. Klasik atari tarzı bir oyun olan bu oyunda amaç bütün turları geçip oyunu bitirmek fakat bunu yapmak klasik atari oyunlarındaki gibi kolay değil. Bu sefer farklı bölümlerd farklı atmosferlerde ve farklı engellerle kapıştığımız her bölümde bütün kutuları patlatıp yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz. Oyunun Türkçe dil desteği yok fakat oyunu oynamak için yabancı dil bilgisine pek gerek duyulmuyor.

Oyuna ait incelemeler: Olumlu (14 inceleme

Oyunun çıkış tarihi: 11 Kasım 2016

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet

Oyunun steam başarımları var mı: Hayır

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Crackhead oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizlere bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz. Yayınladığımız ASF Rehberi adlı yazımızı okuyarak ve gerekli işlemleri uygulayarak almış olduğunuz ücretsiz oyunlara ait kartları oyunları yüklemeden ve zahmetsiz bir şekilde steam hesabınıza alabilirsiniz. Sitemizde palaşılan ücretsiz steam oyunlarını almakla ilgili veya ASF programını kullanmakla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum kısmını kullanarak bizden yardım isteyebilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa süreçte dönülerek sizlere yardım etmekten mutluluk duyuyor olacağız. Ücretsiz steam oyunlarını alabilmek için bizi takipte kalmaya devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.