Ücretsiz Company of Heroes 2

0
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2

Ücretsiz steam oyun köşemizde bugün steam’ın kullanıcılarına yaptığı büyük kıyağı konuşuyoruz. Steam şuandan itibaren sadece bir gün süreyle geçerli olmak şartıyla Company of Heroes 2 adlı oyunu bütün kullanıcılarına kayıtsız şartsız ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Oyunu almak için bu bağlantıya tıklayıp steam’ın kendi resmi sitesinde oyunun olduğu sayfaya geliyoruz. Sayfaya geldikten sonra eğer steam hesabımız ile sayfaya giriş yapmamışsak giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra yine oyunun mağazadaki sayfasına gelip “Oyunu Yükle” butonuna basıyoruz. İşlemler sadece bu kadar. Daha sonra Company of Heroes 2 adlı oyunun steam kütüphanenize kalıcı olarak eklendiğine dair bir mesaj alacaksınız. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Company of Heroes 2 Oyunu Hakkında Bilgi

Company of Heroes 2 adlı bu oyun Relic Entertainment ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir 2. Dünya Savaşı temalı oyundur. Kendimizi kanlı 2. Dünya Savaşı’nda bir devleti yöneterek bulduğumuz bu oyunda düşman devletleri yok ederek savaşı kazanmaya çalışıyoruz. Bu anlamda oldukça önemli hamleler yapmamız gereken bu oyunu çok oyunculu olarak da arkadaşlarınıda karşı oynayıp oldukça zevkli dakikalar geçirebilmeniz mümkün.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (22,792)
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Haziran 2013
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.