Oyun Haberleri

Ubisoft’tan ücretsiz Battle Royale oyunu Hyper Scape geliyor!

Ubisoft Montrael tarafından tarafından geliştirme işlemleri devam eden ve bundan birkaç gün önce Reddit üzerinden oyunun adı ve logosu daha önce sızdırılan Battle Royale türündeki Hyper Scape isimli yeni oyun geçtiğimiz saatlerde resmi olarak oyunculara duyuruldu. Ubisoft tarafından yapılan duyuruyla birlikte oyuncular şimdiden heyecanlanmaya başladı diyebiliriz.

Hyper Scape duyuruldu

Ubisoft Montrealekibi tarafından geliştirilen Hyper Scape, 2054 yılında geçiyor. Klasik Battle Royale oyun mantığının bu oyunda da devam ettiğini 100 kişinin taçlandırılmış bir şampiyon olup aksiyon dolu ve yüksek tempolu maçlar yapmak için sanal Neo-Arcadia şehrine inmesinden anlıyoruz. 5 Temmuz 2020 tarihinden itibaren ise gelişitirilen bu oyun Kuzey Amerika ve Avrupa’daki birçok bölgede sınırlı bir süre için PC oyuncuları tarafından oynanabilir.

Diğer Battle Royale oyunlarından biraz daha farklı bir sistemle karşımıza gelen Hyper Scape oyunculara elde edebilecekleri çeşitli Hack kabiliyetleri kazandırıyor. Oyunda kazanmış olduğumuz hackler ise bizlere çeşitli savunma ve saldırı becerileri kazandırıyor. Hackler sayesinde herhangi bi yere mayın döşeyebilir, ortada olmayan düşmanınızı arayabilir veya ekibinizi duvarla koruyabilirsiniz.

Şu an için oyunla ilgili Ubisoft ekibi bizlere fazla bir bilgi vermemiş olsa da yakın bir zaman içerisinde oyuncuların ilgi odağı olacak bu oyunla ilgili daha yeni bilgilerin bizlerle birlikte olacağına inanıyoruz.

Steam Rehberi

Oyun dünyasındaki yeni gelişmeler, oyunlara yönelik yararlı rehberler Steam Rehberi'nde sizlerle.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu