Türkiye Overwatch Şampiyonası için kayıtlar başladı

1
Türkiye Overwatch Şampiyonası
Türkiye Overwatch Şampiyonası

Blizzard’ın çok kısa sürede popülaritesi tavan yapan oyunu Overwatch için ülkemizde de büyük bir turnuvaya imza atılıyor. Türkiye Overwatch Şampiyonası isimli bu turnuva için kayıtlar başlamış bulunmakta. Büyük turnuva için açıklanan bazı detaylar ise şu şekilde: Altyapısını Dijital Sporlar ekibinin hazırladığı ve Blizzard Entertainment tarafından resmi izin alan Türkiye Overwatch Şampiyonası’nda gruplara kayıt aşaması başladı.

Katılan takımların 25.000 TL’lik ödül havuzu için amansız bir mücadeleye girişecekleri
şampiyonada grup aşamaları tamamlandıktan sonra ise ilk iki sırada bulunmayı başaran takımlar Büyük Final’e katılmaya hak kazanacaklar. Ödül havuzunu HyperX, NDVIDIA, Viewsonic, Zotac, Gpay ve Monster Notebook firmalarının oluşturduğu şampiyonada ödül dağıtımı aşağıdaki gibi olacaktır:

1. Takım: 1.800 TL para ödülü, 6 adet Zotac GTX 1060 AMP! Edition ekran kartı, 6 adet HyperX Alloy FPS klavye.

2. Takım: 900 TL para ödülü, 6 adet Viewsonic VX2457 Gaming Monitor, 6 adet HyperX Fury DDR4 4GB Ram.

3. Takım: 6 adet HyperX Cloud Stinger Kulaklık.

Turnuvanın en değerli oyuncusunu belirleyecek olan Monster Valuable Player (MVP) oylamasının kazananı ise Monster Notebook’un canavarlarından biri olan ABRA A5 V10.2 Gaming Laptop’ın sahibi olacak. Söz konusu gruplara kayıt olabilmek için 12 Haziran’a kadar vaktiniz bulunuyor. Grup kayıtlarının bittiği 12 Haziran tarihinden sonra ise gruplar belirlenecek ve 6 haftalık büyük bir maç takvimi başlayacak. Kıyasıya geçecek 6 hafta sonunda ise Büyük Final katılımcıları belli olacak. Türkiye Overwatch Şampiyonası’nın katılım, kurallar ve turnuva hakkında diğer konular hakkında detaylı bilgi alabilmek ve turnuvaya kaydolmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.