TRIP Steam Edition

2
TRIP Steam Edition
TRIP Steam Edition

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına TRIP Steam Edition oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

TRIP Steam Edition Oyunu Hakkında Bilgi

TRIP Steam Edition oyunu, Axel Shokk ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. 3D olan bu oyun görsel duyularınızı canlandırabileceğiniz, görsel açıdan hoşgörülü ve hızını keşfetmek için oynayacağınız güzellik ve sanat oyunudur.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (17 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 20 Haziran 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat TRIP Steam Edition oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.