The Safeguard Garrison: Bedava Steam Key

0
The Safeguard Garrison
The Safeguard Garrison
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için The Safeguard Garrison oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

The Safeguard Garrison Oyunu Hakkında Bilgi

The Safeguard Garrison Silicon Echo ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir kule savunması oyunudur. Oyunda kendimize ait bir kaleniz bulunuyor ve bu kaleyi düşmanlarınıza karşı savunmak durumunda kalıyorsunuz. Sizin de düşman kaleleri ele geçirebileceğiniz bu oyunda hamlelerinizi dikkatli seçmeniz gerekiyor. Yoksa dönüşü olmayan bir yola gidebilirsiniz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (20 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Şubat 217
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: The Safeguard Garrison oyunu için Türkçe desteği bulunmamakta. Ayrıca internette bu oyunla ilgili herhangi bir Türkçe yama dosyası da bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.