The Dark Stone from Mebara: Bedava Steam Oyunu

0
The Dark Stone from Mebara
The Dark Stone from Mebara
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için The Dark Stone from Mebara oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Dark Stone from Mebara Oyunu Hakkında Bilgi

The Dark Stone from Mebara bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir rol yapma oyunudur. Kendine has karanlık bir atmosferinin hakim sürdüğü bu oyunda 1924 yılında işlenmiş bir cinayetini çözmeye çalışan bir dedektifi canlandırıyoruz. İşlenen bu cinayeti çözmek adına karşımıza bir çok gizemin çıktığı bu oyunda bize sunulan ipuçlarını oldukça iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Şubat 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. The Dark Stone from Mebara oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.