Tap Heroes: Bedava Steam Key

0
Tap Heroes
Tap Heroes

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayoftheday sitesi var. Site şuan için Tap Heroes oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip join win butonuna tıklayıp verilen görevleri yapmak. Verilen görevler ise oldukça basit görevler, bu oyun dağıtımını facebook hesabınızdan paylaşmak ve oyun dağıtımını üstlenen firmayı twitterdan takip etmek, işlem bu kadar. Ardından oyun sizin olacaktır. Oyunun kodu mail adresinize gönderilmektedir. Gmail kullanıyorsanız oyunun kodu tanıtımlar kısmına düşmektedir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Tap Heroes Oyunu Hakkında Bilgi

Tap Heroes oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılan bir basit eğlence, ro yapma türündeki bir oyundur. Hem politik olup hem de eğlendiren bu güzel oyunda güzel vakit geçireceğini tahmin ediyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Tap Heroes oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Son olarak verilen oyun kodunu steam hesabınıza eklemek adına: Steam uygulamasına bilgisayarınızdan giriş yapın. Ardından sol alt tarafta bulunan OYUN EKLE butonuna tıklayın. Oyun ekle butonuna tıkladıktan sonra karşınıza üç bölme gelecek. Buradan ortadaki bölmeyi yani Steam’da ürün etkinleştir yazılı bölmeyi seçelim.  Bunu seçtikten sonra gelen kutukta ileri tuşuna basalım. Karşımıza kullanıcı sözleşmesi gelecek, gelen bu kullanıcı sözleşmesini kabul edelim. Ardından ürün kodu yazılı bir sayfa çıkacak. İşte dağıtımdan almış olduğumuz kodumuzu buraya yapıştıralım ve tekrar ileri tuşuna basalım. Bu işlemden sonra oyun steam kütüphanemize eklenecektir. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.