Tanks

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 5,00
Tanks
Tanks

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamezito sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şu an için gamezito sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Tanks oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek ve ardından email adresinizi kullanarak siteye üye olmak. Ardından dağıtım sayfasında çıkan görevleri teker teker yaptığınızda oyunun kodu ekranda belirecektir.

Not: Dağıtımdan yararlanabilmek için Steam Level’inizin +5 olması gerekiyor.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

TANKS Oyunu Hakkında Bilgi

TANKS, Zazulin Alexander ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/macera oyunudur. İkinci dünya savaşı yıllarında inanılmaz bir savaşa tanıklık ettiğimiz bu oyunda rakip iki ülkenin birbiri ile inanılmaz savaşına tanıklık ediyoruz. Mensubu olduğumuz ülkenin savaşı kazanması adına her türlü eylemi yaptığımız bu oyunda tanklarımızı da geliştirebiliyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler:Olumlu (10)
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Mayıs 2018
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.