Steam yaz indirimlerinde kaçırmamanız gereken 10 oyun – Bölüm 1

1
GTA Online Gunrunning
GTA Online Gunrunning

Bilgisayar oyunculuğunun en sağlam kalesi olarak görülen ve Über Lord Gabe Newell tarafından PC oyuncularına hediye edilen muhteşem Steam platformu, belirli zamanlarda yapmış olduğu devasa büyüklükteki indirimleriyle PC oyuncularını oldukça mutlu etmeyi rahatça başarıyor. 2017 yılının artık yarısını tamamlamış, yaz oyuna girip oynayacak oyun ararken ise Steam yine imdadımıza yetişerek yaz indirimleri dönemini başlattı. Biz de birbirinden muhteşem bu oyunların indirime girdiği bu yaz indirimleri döneminde bugün sizler için kaçırmamanızı istediğimiz 10 oyunu sizlerle paylaştık.

İşte Steam yaz indirimlerinde kaçırmamanız gereken 10 oyunun birinci bölümü:

1. Grand Theft Auto V – %50 – 179 TL > 89.50 TL

Şuan için GTA V çekilişimizin devam ettiğinin farkındayız fakat çekilişimiz bittiğinde şanslı kişi değilseniz bu indirim döneminde GTA V almanızı tavsiye ederiz.

2. Middle-Earth: Shadow of the Mordor –  %80 – 59 TL > 11.80 TL

Muhteşem atmosferiyle bizleri kendilerine bağlayan Shadow of the Mordor’u denemediyseniz bu fiyata mutlaka almalısınız.

3. The Witcher 3: Wild Hunt – GOTY Edition – %50 – 74.99 TL > 37.49 TL

Şuan için dünyanın en iyi oyunları arasında kendine rahatça yer bulan, muhteşem atmosferi ve zengin hikayesi ile kullanıcılarını kendine hayran eden Witcher serisinin son oyunu gayet güzel bir indirim almış durumda. Oyunu alacaksanız mutlaka GOTY versiyonunu almanızı öneririz.

4. Dishonored 2 – %50 – 114.99 TL > 57.49 TL

İlk oyunu ile Carvo’yla muhteşem bir maceraya çıktığımız Dishonored’in ikinci oyunu da ilk oyun gibi muhteşemliğini sürdürmüş. Geçtiğimiz sonbahar oyun dünyasına giriş yapan bu muhteşem oyunu denemediyseniz bu indirimlerle mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

5. Total War: Warhammer – %66 – 179 TL > 60.86 TL

Her ne kadar uygulamış olduğu satış politikasıyla oyuncular tarafından fazlasıyla eleştirilen Total War: Warhammer yine de bir şans verilmeye değer olarak karşımıza çıkıyor.

6. Dark Souls III Deluxe Edition – %50- 218 TL > 109 TL

Muhteşem zorluğuyla mazoşist oyuncuların bir numaralı oyunu haline gelen Dark Souls serisi son oyunuyla da oyuncuların beğenisini oldukça kazanmıştı. Eğer halen serinin son oyununu oynamadıysanız bu güzel indirim fırsatını kaçırmayın.

7. Fallout 4 – %50 – 133 TL > 66.50 TL

Muhteşem açık dünyasında saatlerce kaybolmak istiyorsanız Fallout 4 şuanki fiyatıyla oldukça uygun durumda alıcılarını mağazada bekliyor durumda.

8. Rise of the Tomb Raider – %60 – 89 TL > 35.60 TL

Lara Croft ile muhteşem bir maceraya daha atıldığımız serinin son oyununu bu kadar uygun fiyata kaçırmamanız gerek.

9. Doom – %50 – 133 TL > 66.50 TL

Oyuncuları FPS oyunuyla tanıştıran ve yılların efsane oyunu Doom’un en son oyununu muhteşem grafikleriyle bu fiyata kaçırmak olmaz. Eğer ciddi bir FPS sever iseniz ve Doom’u denemediyseniz mutlaka denemelisiniz.

10. Sniper Elite 4 – %50 – 89 TL >  44.50 TL

Sniper Elite severlerin dördüncü kez bir maceraya çıktığı serinin son oyunu Sniper Elite 4, oldukça gelişmiş grafikleri ve akıcı hikayesiyle oyuncuların yüzünü güldürmeyi tekrardan başarmıştı. Eğer seriye ilgili bir oyuncuysanız çok yakın zamanda çıkan bu oyunu şimdiki fiyatıyla kaçırmamanız gerekir.

Steam yaz indirimleri oyun önerilerimizin sonuna geldik. İndirim dönemi devam ederken sizlerle yeni oyun önerilerimizi ilerleyen zamanlarda paylaşacağız. Listede daha çok görmek istediğiniz oyun türlerini bizlerle yorum olarak paylaşırsanız isteklerinize yönelik bir liste hazırlayabiliriz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.