Steam cadılar bayramı, sonbahar ve kış indirim tarihleri sızdırıldı!

6
Steam İndirimleri GabeN
Steam İndirimleri GabeN

Ekim ayının sonuna yaklaşırken oyuncuların her geçen gün sabırsızlıkla beklediği Steam Cadılar Bayramı İndirimlerine her geçen saniye daha fazla yaklaşıyoruz. Durum böyle olunca da oyuncular doğal olarak önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan Steam indirimlerinin tarihini de bilmek istiyor. İşte bugün yaşanan yeni gelişmeyle birlikte Steam‘in Cadılar Bayramı, Sonbahar ve Kış indirimleri başlangıç tarihleri internet ortamına sızdırıldı. Steam indirimleri konusunda oldukça güvenilir bir kaynak olan Kotaku, her sene olduğu gib bu sene de indirimlerin tarihini önceden sızdırdı ve oyuncuların heyecanının artmasına neden oldu.

Genel olarak Valve ekibinin bu indirim tarihlerini önceden oyun geliştirici firmalarıyla paylaştığı bilinse de bu bilgiler kısa süre içerisinde internete sızdırılıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sızan indirim tarihlerine gelin hep birlikte göz atalım.

Steam İndirim Tarihleri 2018 – 2019

  • Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 29 Ekim 2018 tarihinde Türkiye saati ile saat 20:00’da başlayacak olan bu indirimlerde genellikle korku oyunlarında ciddi bir kampanya göreceğiz. Bu indirimler 1 Kasım 2018’de Türkiye’de saat 20:00’ı gösterdiğinde sona erecek.
  • Steam Sonbahar İndirimleri: 21 Kasım 2018’de Türkiye saati ile, saat 19:55’te başlayacak olan bu indirimlerde ise her türden oyunda ciddi bir şekilde indirim görebileceğiz. Bu indirimler 27 Kasım 2018’de Türkiye’de saat 19:55’i gösterdiğinde sona erecek.
  • Steam Kış İndirimleri: 20 Aralık 2018’de türkiye sati ile saat, 19:55’te başlayacak olan büyük kış indirimleri, genellikle oyunların en ucuz olduğu indirim dönemi olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden güzel oyunların ciddi bir şekilde indirim aldığı bu indirim dönemi ise 3 Ocak 2019’da sona erecek.

6 YORUMLAR

  1. Faydalı içerik. ETS2 map modlarının tümünü almayı düşünüyorum uygun bir kampanya yakalarsam 🙂 Bilgiler arasında oyunlar hakkında yapılacak indirimler için detay var mı acaba?

  2. 1 haftalık sonbahar indiriminde umarım menajerlik oyunları görürüz. FM’nin de yeni serisinin çıkacağı düşünüldüğünde bence oldukça ideal olur

  3. Günümüzde her şey mümkün artık. Devlet dosyaları bile sizdiriliyorken indirim tarihlerin sızdırılması pek önem arz etmiyor diye düşünüyorum.

  4. Bende sızdırıldı denince oyunlar sızdırıldı sandım. Steam indirim tarihlerinin sızdırılması çokta önemli değil benim açımdan. Umarım yeni kaliteli oyunlarda indirime gidilir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.