Starpoint Gemini 2: Bedava Steam Key

1
Starpoint Gemini 2
Starpoint Gemini 2

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün steam’ın kendi dağıtımı var. Steam şuan için şok bir şekilde Chivalry: Medieval Warfare oyununu biz oyunculara ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gerekem işlem oldukça basit. Bu adrese giriyoruz ve oyunu yükle butonuna tıklıyoruz ardından satın alma işlemimiz gerçekleştirilerek oyun kütüphanemize ekleniyor. Bu fırsatı kaçırmayın! İyi oyunlar dileriz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Starpoint Gemini 2 Oyunu Hakkında Bilgi

Starpoint Gemini 2 sizlere kendi uzay geminizi kurmayı ve bu uzat gemisinde kaptanlık yapmanızı sağlayan bir uzay, açık dünya oyunudur. Bu taktiksel uzay simülatörü oyununda karşımıza çeşitli engeller çıksa da uzayda istediğiniz şekilde gezmek kadar keyifli bir duygu da yok diyebiliriz. Oyunun hikayesi ise kısaca şu şekildedir: 2. Gemini Savaşı’nın bitişinin üzerinden iki yıl geçmiştir ve savaşla parçalara ayrılmış sistemdeki durum çözüme her zamankinden daha uzaktır. Gemini League adındaki özgürlük savaşçıları topluluğu liderlerini kaybetmelerinin ardından gücü ve nüfuzu olmayan ufak bir grup haline gelmiştir. İmparatorluk ise bu sırada tekrar açılmış Starpoint’i asi Gemini sektörünü ve ötesini yeniden ele geçirmek için kullanmıştır.
  • Oyuna ait incelemeler: Herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017’de çıkacak.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Starpoint Gemini 2 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.