Star Wars Battlefront 2 için Darth Vader fragmanı yayınlandı

0
Darth Vader Bey ne yapıyorsunuz
Darth Vader Bey ne yapıyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde özellikle açık betasından sonra hepimizi büyüleyen Star Wars: Battlefront 2’yi görmezden gelip almamak için yapabileceğimiz bir şey kalmadı. Açık betası ile muhteşem bir oyun olduğunu bizlere kanıtlayan Star Wars Battlefront 2’nin kahramanları arasında yer alan Darth Vader’ın özelliklerini ve güçlerini bizlere gösteren muhteşem karakter videosu EA DICE’ın resmi Twitter adresi üzerinden geçtiğimiz gün yayımandı.

Bu video hakkında kullanıcılarına açıklamalarda bulunan PlayStation Blog, yaptığı açıklamalarda Star Wars: Battlefront 2’de Darth Vader’ın özel güçleri arasında “dayanıklılığını ve hasar gücünü sürekli arttırma” gibi bir özelliğin bulunduğunu bizlere aktardı. Bu özelliğin bulunması ise karakteri neredeyse “durdurulamaz” yapmakta. Darth Vader’a da bundan başka bir şeyin yakışmayacağını biliyoruz.

Star Wars Battlefront 2 Darth Vader özellikleri

Işın kılıcını istediği yere fırlatarak düşmanlarına uzaktan hasar verebilme yeteneğine sahip olan Darth Vader aynı zamanda Force Choke’u kullanarak, düşmanlarını istediği yere götürüp atabilme gibi bir yeteneğe de sahip. Bildiğiniz üzere Star Wars’ın ilk oyununda Force Choke’yu özelliği sadece tek bir rakip oyuncu üzerinde kullanabilme şansımız vardı ve “Güç” yeteneğimizi rakibimiz üzerinde kullandığımızda rakibimiz sadece yerinde sabit kalıyordu. Yeni oyunda bulunan “Güç” ise rakip oyuncuyu yakalayabiliyor. Böyle bir özelliğin olması ise bizlere gerçekten film hissini tam anlamıyla yaşatıyor.

EA DICE tarafından yayımlanan Darth Vader videosunu aşağıdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Güç sizinle olsun.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.