Elder Scrolls Legends’ın mobil sürümü sonunda bizlerle

0
Elder Scrolls Legends
Elder Scrolls Legends

Blizzard yıllardır kart oyunlarıyla oyuncuların karşısına çıkmış olsa da özellikle Heathstone’da yakalamış olduğu olağanüstü bir başarıdan sonra kart oyunlarının oldukça popüler olmaya başladığını söylememiz yanlış olmayacaktır. Nitekim Blizzard’ın Heathstone’da yakalamış olduğu başarıdan sonra birçok firmadan bu türde oldukça farklı kart oyunları gelmeye başladı. Gelen bu oyunlardan birisi ise Bethesda firmasından çıkma olan The Elder Scrolls: Legends.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl beta sürümü ile oyuncuların karşısına çıkan The Elder Scrolls: Legends, geçtiğimiz yıldan bu zamana kadar oldukça detaylı bir geliştirme sürecinden geçmiş ve bu yıl içerisinde PC ve tablet sürümleriyle de oyun dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı. Bu hızlı çıkışının ardından fırtınasını mobil platformlarda da estirmek isteyen The Elder Scrolls: Legends, nihayet bugün Apple Store ve Google Play’de yerini alarak oyuncularla mobil platformlarda da buluştu.

Heroes of Skyrim genişleme paketinin oyun dünyasına girişinden yaklaşık olarak bir ay sonra gelen mobil sürümünün, oyuncu sayısında da farkedilir bir şekilde artış yapması bekleniyor. Tabii ki The Elder Scrolls: Legends’in mobil versiyonunun çıkması ile birlikte Bethesda oyuna olduğundan daha çok ağırlı verileceğini ve önümüzdeki dönemlerde oyunun daha yoğun bir şekilde destek alacağını bizlere belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.