SpellForce 3 Beta: Ücretsiz Steam Key

0
SpellForce 3
SpellForce 3

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere SpellForce 3 oyununa ait beta kodlarını dağıtacaktır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

SpellForce 3 Oyunu Hakkında Bilgi

SpellForce 3 şuan beta aşamasında olan ve tam çıkışını bu yıl gerçekleştirecek olan bir strateji oyunudur. Bizlere çok özlediğimiz o eski Age Of Empires havasını güzel grafiklerle kavuşturan bu yapımı oldukça seveceğinize garanti veriyoruz. Klasik olaran Age Of Empires oyunlarındaki gibi kendi krallığınızı, şehrinizi kurup diğer krallık ve şehirlerle dost veya düşman olabileceğiniz bu oyunda yaptığınız her hamlenin ciddi sonuçlarının olacağını sizlere hatırlatmamıza pek gerek yok sanıyoruz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017’de çıkacak.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat SpellForce 3 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.