ShipLord

0
ShipLord
ShipLord

Bedava steam key köşemizde bugün bizleri HrkGame sitesi karşılıyor. Şuan için HrkGame sitesi kulanıcılarına ShipLord isimli oyunu ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Oyunu alabilmek için yapmanız gereken işlemler ise bu bağlantıya tıklayalım, daha sonra siteye steam hesabınız ile giriş yapalım veya kayıt olup kayıtlı hesabınızla giriş yapalım. Daha sonra Giveaways —> Free Giveaways yolunu izleyerek aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere oyun dağıtım kısmında Get Game isimli mavi butona tıklayalım. Bu işlemin ardından site bizden birkaç küçük görev isteyecek bu görevleri yaptıktan sonra ShipLord oyunu steam kütüphanemize eklenecektir.

hrkoyunalmaÖnemli Not: HrkGame sitesi bazen dağıtım yaptıkları oyunlar için Türkiye bölgesini engelliyor. Şuan için bu dağıtımda paylaştığımız dakika itibariyle Türkiye bölgesine ait bir engel söz konusu değil. Fakat ilerleyen dakikalarda sayfayı açtığınızda bu dağıtım sizin ülkenizde geçerli değil şeklinde bir uyarı alırsanız, vpn kullanarak kendinizi başka bir yerde gösterip sayfaya o şekilde giriniz. Bunu yaptığınızda HrkGame tarafından engel atılmayan bir ülkeyle siteye girdiğinizde tekrardan dağıtımdan faydalanabileceksiniz. Şuan yukarıda da dediğimiz gibi böyle bir engelleme söz konusu değil. Bu sadece ilerleyen zamanlarda böyle bir engelleme olursa sizlere rehberlik etmesi bakımından yapılan bir uyarıydı.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

ShipLord Oyunu Hakkında Bilgi

ShipLord isimli bu oyun Just1337 Studio tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence, macera oyunudur. Oyunda uzay görevine çıkan bir gemiyi yönlendirip size verilen görevleri başarıyla tamamlamak adına önümüze çıkan engellere karşı mücadele ediyoruz. Zaman zaman meteor, zaman zaman düşmanların yolumuza engel koymaya çalıştığı bu oyun zevkli, zaman geçirmelik oyunlar arasında kendine rahatça yer edinebilir.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (49 İnceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. ShipLord oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikCar Mechanic Simulator 2014
Sonraki İçerikZ69

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.