Rising Storm 2 Vietnam Kapalı Beta: Ücretsiz Steam Oyunu

1
Rising Storm 2 – Vietnam
Rising Storm 2 – Vietnam

Bedava steam oyunu köşemizde alienwarearena sitesi var. Site şuan için Rising Storm 2 Vietnam oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapmak ve get key yazısına tıklamak ardıdan oyun sizin olacaktır. Not: Oyunu almak için en az 2 level olmanız isteniyor fakat siteye steam hesabınzla griş yaptığınızda otomatik olarak 3 level olacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Rising Storm 2 Vietnam Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için kapalı beta aşamasında olan Rising Storm 2: Vietnam oyunu çıkışını 2017 yılının ikinci yarısında gerçekleştirecek bir oyun. Askeri simülasyon ve savaş öğelerini içinde barındıran bu çok oyunculu oyunda arkadaşlarınızla birlikte amacınız hayatta kalıp oyunu kazanmak. Klasik hayatta kalma oyunu mantığıyla işleyen bu oyunda sizleri güzel dakikaların beklediğini garanti ediyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017 yılının ikinci yarısı
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Rising Storm 2 Vietnam oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.