Red Dead Redemption 2 Erkenden Ertelendi!

1
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Rockstar Games tarafından hazırlanan ve oyun dünyasınca çok büyük heyecanla beklenen hatta GTA VI’nın çıkmasındaki en büyük engel olarak görünen Red Dead Redemption 2 oyunundan sizlere kötü bir haberimiz var. Geçtiğimiz saatlerde Rockstar Games tarafından yapılan son dakika açıklaması ile ne yazık ki Red Dead Redemption 2 oyununun ertelendiğinin haberini almış bulunuyoruz. Oyun dünyası tarafından merakla beklenen ve önsiparişlerinin bile saatler içerisinde bittiği Red Dead Redemption 2 oyunu artık ne yazık ki önümüzdeki sonbahar’da değil, 2018’in ilkbahar mevsiminde oyuncular ile buluşacak.

Rockstar Games yapmış olduğu bu erteleme ile ilgili net olarak bir açıklamada bulunmadı. Rockstar Games tarafından bizlere yapılan tek açıklama “Serinin hayranlarına en iyi oyun deneyimini sunabilmemiz adına ne yazık ki ekstra bir süreye ihtiyacımız var. Bu erteleme haberinin oyuncular adına yarattığı hayal kırıklığı yüzünden tüm oyunseverlerden özür diliyoruz ama bilmelisiniz ki firma politikamız bir oyunu ancak tam anlamıyla hazır olduğunda piyasaya sürmek üzerine kurulu.” şeklinde cümleler oldu. Bu erteleme ile çoğu oyunseverinde bildiği üzere Rockstar Games’ın her oyunu erteleme huyu bir kez daha kanıtlanmış olarak oyuncuların karşısına çıktı. Eğer Rockstar Games tarafından tekrar bir ertelenme olmazsa (genellikle oluyor) Red Dead Redemption 2 oyununu bundan tam 1 yıl sonra oynayabileceğiniz. Kalbimizi erteleme haberleri ile yeterince kıran Rockstar Games bakalım biz oyunculara muhteşem bir oyun deneyimi sunarak kalbimizi kazanabilecek mi?

Son olarak Red Dead Redemption 2 oyununun şuan için yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlandığını ve PC sürümü ile ilgili şuan için herhangi bir bilginin bulunmadığını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu arada Rockstar Games oyunu erteleme haberinin ardından telafi olarak oyun içerisinden alınan ekran görüntülerini de bizlerle paylaştı. Rockstar Games tarafından paylaşılan Red Dead Redemption 2 oyununun ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler Red Dead Redemption 2 oyun için görüntüler

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.