Project RPG: Bedava Steam Key

0
Project RPG
Project RPG

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için The Spirit Underneath veya Project RPG oyunlarına ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Project RPG or The Spirit Underneath! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Project RPG Oyunu Hakkında Bilgi

Project RPG oyunu bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Küçük bir kasabada elimizde baltalarla gezip, halkımıza bela olanları yok etmeye çalıştığımız bu oyunda yay vb. silahlar da kullanabilme imkanına sahibiz.
  • Oyuna ait incelemeler: 7 kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.