Planets Under Attack

0
Planets Under Attack
Planets Under Attack

Ücretsz steam oyunu köşemizde dlh.net sitesi bulunmakta. Site şuan için Planets Under Attack oyununu ücretsiz olarak dağıtmakta. Oyunu almak için: Bu adrese gidip siteye üye değilseniz üye oluyoruz. Üye olma işlemi en kısa facebook üzerinden giriş yap denilerek gerçekleştirilebilir. Böylece bir kaç saniye içerisinde üye olmuş olursunuz. Daha sonra oyunun dağıtıldığı sayfaya gidip oyun resminin altındaki “Like” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Like butonuna tıkladıktan sonra site sizin robot olup olmadığınızı kontrol etmek isteyecektir. Eğer pek ingilizce bilmiyorsanız hemen testi geçme yolunu size verelim. Robot doğrulama kodunu geçmek için karşınıza çıkan ekrandaki en küçük kareye tıklayacaksınız. Tabi tıklayacağınız bu karenin rengi de önemli. Tıklayacağınız karenin rengini doğrulama sayfasında üst kısımda bulunan yazıdan öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Planets Under Attack Oyunu Hakkında Bilgi

Planets Under Attack isimli bu oyun Targem Games ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir strateji oyunudur. Adındanda anlaşılacağı üzere uzay ortamında geçen bu oyunda yüzlerce gezegenin saldırı altında olduğunu görüyoruz. Amacımız kendi gezegenimizi ve uzay filomuzu kurarak önümüze çıkan her gezegeni ele geçirmek ve uzayın tek hakimi olmaktır.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (299 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Eylül 2012
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
Önceki İçerikANIMALITY
Sonraki İçerikSling Ming Beta

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.