Neymar’ın Steam Hesabı Bulundu!

10
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 6 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 4,33
Neymar'ın Steam Hesabı Bulundu!
Neymar'ın Steam Hesabı Bulundu!

Bildiğiniz üzere 2017 yılının yaz mevsiminde 222 milyon Euro’luk rekor bir transfer ücreti ile PSG’nin yolunu tutan ünlü rezilyalı futbolcu Neymar Júnior’un bir CS:GO oyuncusu olduğu Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar sayesinde herkes tarafından biliniyor. Son günlerde Reddit forumlarında başlayan bir söylentiye göre ise Neymar’ın meşhur Steam hesabı sonunda bulundu. Bildiğiniz üzere futbolculuğunun yanında aynı zamanda iyi bir e-sporcu olan Neymar’ın Steam hesabının bulunması ise başta Reddit olmak üzere birçok sosyal platformda oldukça büyük tartışmalara neden oldu.

Neymar’ın Steam Hesabı Oldukça Sade

Steam üzerinde “€n€J0T@” isimli kullanıcı ismiyle yer aldığı belirtilen Neymar’ın oyun geçmişine baktığımızda ise son iki haftada yaklaşık olarak 74.3 saat oyun oynadığını görüyoruz. Haberi sizlere girdiğimiz şu sıralar ise PUBG oynamayı sürdüren ve büyük bir kesimce Neymar olduğu iddia edilen kullanıcı konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil.

Neymar'ın duvarı bu haberle dolmaya başladı
Neymar’ın profil yorumları bu haberle dolmaya başladı

Neymar olduğu iddia edilen “€n€J0T@” isimli kullanıcının profiline baktığımız zaman ise kullanıcının PUBG ve CS GO oyunlarının yanı sıra Minecraft ve H1Z1 gibi oyunları oynadığı da dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Zaten Steam hesabında toplamda 5 adet oyun bulunan Neymar’ın profiline gelen Portekizce ve İngilizce yorumları incelediğimiz zaman ise Steam’deki kullanıcılarında bu kullanıcıyı Neymar olarak nitelendirdiğini görüyoruz. Hatta zaman zaman yorumları okurken “Come to Beşiktaş” şeklinde yorumlara bile rastladığımız oluyor.

Şimdi ise Steam’deki bazı kullanıcılar bu hesabın gerçek sahibinin Neymar olup olmadığını öğrenmek adına PSG antrenman ve maç saatlerinde hesabı yakın takibe almayı başlayacaklarını dile getirdiler.

10 YORUMLAR

  1. dün real madrid psgyi 3-1 yendikten sonra neymar steamde cs oynamaya girmiş 😀 hıncını oradan alıyor herhalde. artık demiştir başlayacam oynayacağınız oyuna ben cs giriyorum diye 😀

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.