Moon Colonization Project veya Yellow The Yellow Artifact

0
Moon Colonization Project
Moon Colonization Project

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bitdealgame sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için bitdealgame sitesinde Moon Colonization Project veya Yellow The Yellow Artifact oyununa ait steam kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyor. Örnek olarak steam grubuna girme, twitchden takip etme vb. görevler. Görevleri yazılara teker teker tıklayarak yapıyoruz ve tüm görevler bittikten sonra ise oyunun kodunu otomatik olarak ekranda görebileceksiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Moon Colonization Project Oyunu Hakkında Bilgi

Moon Colonization Project bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera oyunudur. Oyunda Ay’a göreve çıkmış bir astronotu canlandırıyoruz ve amacımız dünyada bize verilen görevi hallederek sorunsuz bir şekilde dünyaya geri dönmek.Fakat verilen bu görevin yapmanın o kadar basit olmadığı yolculuğumuzun en başında bize kendini belli ediyor. Maceranın uzayda sürdüğü bu oyunu sizlere öneriyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (22 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Mart 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.