Moon Colonization Project: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

0
Moon Colonization Project
Moon Colonization Project

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveaway.su sitesi var. Site şuan için Moon Colonization Project oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye girip siteye steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra sayfadaki Install butonuna tıklayarak giveaway eklentisini yüklemek. Bunun için Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Eklentiyi yükledikten sonra ise sayfada karşınıza çıkan görevleri teker teker tamamlayıp sağ tarafındaki butona bastıktan sonra bütün görevleri bitirdiğinizde en altta bulunan Get My Key butonuna bastığınız takdirde dağıtımdaki keyinizi alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Moon Colonization Project Oyunu Hakkında Bilgi

Moon Colonization Project bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera oyunudur. Oyunda Ay’a göreve çıkmış bir astronotu canlandırıyoruz ve amacımız dünyada bize verilen görevi hallederek sorunsuz bir şekilde dünyaya geri dönmek.Fakat verilen bu görevin yapmanın o kadar basit olmadığı yolculuğumuzun en başında bize kendini belli ediyor. Maceranın uzayda sürdüğü bu oyunu sizlere öneriyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (22 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Mart 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.