Moon Colonization Project: Bedava Steam Key

0
Moon Colonization Project
Moon Colonization Project

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında Moon Colonization Project oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Moon Colonization Project Oyunu Hakkında Bilgi

Moon Colonization Project bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera oyunudur. Oyunda Ay’a göreve çıkmış bir astronotu canlandırıyoruz ve amacımız dünyada bize verilen görevi hallederek sorunsuz bir şekilde dünyaya geri dönmek.Fakat verilen bu görevin yapmanın o kadar basit olmadığı yolculuğumuzun en başında bize kendini belli ediyor. Maceranın uzayda sürdüğü bu oyunu sizlere öneriyoruz.

 

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (22 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 27 Mart 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.