Magdalena: Ücretsiz Steam Oyunu

4
Magdalena
Magdalena

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün giveaways.su sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için giveaways.su sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Magdalena oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Magdalena adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığı sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Çok Önemli Not: Bu dağıtımdaki oyunu alabilmeniz için Chrome kullanmanız ve sitenin sizden istediği Chrome eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Magdalena Oyunu Hakkında Bilgi

Magdalena, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir tarihsel korku oyunudur. Geçmişte korkunç olayların yaşandığı bir kasabada meydana gelen esrarengiz olayları çözmek adına araştırma yaptığımız bu oyunda korkunç detaylar bizleri bekliyor olacak.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (109 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 22 Şubat 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Magdalena oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

4 YORUMLAR

  1. Anladım hocam lütfen key paylaşmaya devam edin. Sizi seviyorum sizin sayenizde çok sayıda oyun aldım. Sizi çok yakından takip ediyorum. Seviliyorsunuz <3.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.