Lost Moon: Bedava Steam Key

1
Lost Moon
Lost Moon

Ücretsiz steam oyunları köşemizde bugün keychampions sitesi ile karşınızdayız. Şuan için keychampions sitesi Lost Moon oyununa ait ayrı steam kodlarını sitesinde teker teker dağıtmaktadır. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak bu sayfaya gidip siteye steam hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Siteye steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra ise karşınıza oyunların listesi çıkıyor. Almak istediğiniz oyunun yanında yazan Go To Giveaway yazısına tıklayıp verilen görevleri yaptığınız takdirse ise oyunun kodu sizlerle paylaşılacaktır. Görevler ise yine oldukça basit, steam grubuna üye olmak verilen bir sayfaya girip göz gezdirme, twitterdan takip etme gibi sıradan görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Lost Moon Oyunu Hakkında Bilgi

Lost Moon eski atari oyunlarındaki Mario oyunu tarzında ilerleyen bir platform oyunudur. Oyunda Ay’a çıkmış bir astronotu canlandırıyoruz ve hedefimiz önümüze çıkan çeşitli hedeflerden kurtularak uzay istasyonuna ulaşmak. Çeşitli mücadelelerin bizi beklediği bu oyunu Mario seviyorsanız seveceğinizi rahatça söyleyebilmemiz mümkün. Hepinize Ay’da aksiyonlu maceralar dileriz.
  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu nedenle herhangi bir yorum yapılamıyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Eylül 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Lost Moon oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.