Lone Leader: Ücretsiz Steam Key

0
Lone Leader
Lone Leader

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayhopper sitesi var. Site şuan için Lone Leader oyununa ait kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Lone Leader butonuna tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Not: Siteye aşırı yüklenme olduğundan dolayı bolca hata veriyor.  O nedenle biraz sabırlı olmamız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Lone Leader Oyun Hakkında Bilgi

Lone Leader bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen zombi kıyamet hayatta kalma oyunudur. Oyundaki tek amacımız sadece hayatta kalmak. Bunun için neler yaptığımızın pek bir önemi yok. Açık dünya yapımı olan bu oyunda hayatta kalmak için neler yapacağımızın bir sınırı bulunmamakta. Aksiyon ve korku öğelerini birlikte barındıran bu oyun oldukça karanlık bir ortamda geçiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Lone Leader oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.