King of the Couch Zoovival Beta

0
King of the Couch Zoovival
King of the Couch Zoovival

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün eepurl.us sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için eepurl.us sitesinde toplam King of the Couch Zoovival oyununa ait steam BETA kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise sitedeki kutucuğa email adresimizi yazıyoruz ve alt tarafta bulunan Subscribe butonuna tıklıyoruz. Ardından robot doğrulamasını geçtikten sonra bize bu işlemi onaylamamız için bir mail yollanıyor. Maildeki linkte tıkladıktan sonra işleminiz onaylanıyor. Daha sonra dağıtıcı firma ilerleyen zamanlarda oyunun beta kodunu sizlere mail olarak yollayacaktır.

King of the Couch Zoovival Oyunu Hakkında Bilgi

King of the Couch Zoovival oyunu Loophole Interactive firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir aksiyon, macera oyunudur. Ormanlar diyarindeki bir sorundan dolayı biribirine girmiş olan hayvanlar arasında kaldığımız bu mücadelede bizleri oldukça zorlu görevler ve rakipler bekliyor. Bazen havada bazen karada bazen de denizde rakiplerimize karşı mücadelemizi sürdürdüğümüz bu oyunda oldukça eğleneceğinizden eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Kullanıcı incelemesi bulunmuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Kasım 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok Oyunculu ve Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. King of the Couch Zoovival oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikThe Thirst of Hearts
Sonraki İçerikThe Last Mission

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.