HumbleBundle Jumbo Paketi

0
Humble_bundle_jumbo

HumbleBundle Jumbo Paketi

HumbleBundle Jumbo Paketi ile bu hafta karşımıza çıkıyor. Hadi gelin pakete birlikte göz atalım.

Humble_bundle_jumbo

Paket bugün 7 Mart 2017 Türkiye saati 22.00 da siteye eklenmiş bulunmakta ve 14 gün boyunca satılmaya devam edecektir. Pakete buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık paket bekliyor bu pakette neler var ?

1 $

Sitede bir dolar değil de Pay what you want! yazdığının farkındayız fakat 1 dolar ve üzeri alışveriş yapmazsak oyunlara ne yazık ki sahip olamıyoruz. Valhalla Hills, Legends of Eisenwald, The Journey Down 1 ve 2 oyunlarını 1 dolar ödemeyle satın alabiliyoruz. Bana göre yeterli bir paket olmuş. Gelelim BTA kısmına

BTA

BTA şuan için 5.68 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta humblebundlenin sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak fiyatlar yükseliyor.

Gelelim paketin içeriğine. Bta paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani Valhalla Hills, Legends of Eisenwald, The Journey Down 1 ve 2 oyunlarını ve bunlara ek olarak Warhammer: End Times – Vermintide, Jotun, Turmoil ve 7 gün içinde eklenecek başka sürpriz bir oyunu satın almış oluyoruz. Sürpriz oyunun ne olacağını kestirebilmek güç.

10 $ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 15 dolar yerine 10 dolardan satılmakta. Bence verilen oyunlar için 15 dolar fazla olurdu bu yüzden isabetli bir karar olmuş. 10 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Verdun oyununu alabiliyoruz. Yani siteye 10 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Jumbo Bundle 8 yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adşı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi.

İyi oyunlar dileriz.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.