Humble GameMaker Paketi

2
Humble GameMaker Bundle
Humble GameMaker Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. Yıllardır oyunculara sunduğu muhteşem paketleriyle çok düşük ücretlere oldukça güzel oyunlara sahip olmamızı sağlayan HumbleBundle bu hafta oldukça yine her zaman olduğu gibi yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble GameMaker Paketi 1 Ağustos 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan Humble GameMaker Bundle Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık oyun paketi bekliyor bu pakette neler var ?

1$

Sitede bu paketin üstünde “Pay what you want” yazdığına bakmayın. Bu pakete sahip olabilmek için 1 dolar vermemiz gerekiyor. Bu hafta bir dolarlık pakette tam tamına 8 yapım bizleri bekliyor durumda. Humblebundle sitesine bir dolar verip alışveriş yaptığınız takdirde ise Extreme Burger Defense, Freeway Mutant, Uncanny Valley, Cook, Serve, Delicious!, INK Deluxe Edition, Shep Hard, Angry Chicken: Egg Madness! ve GameMaker: Studio Pro adlı yapıma sahip olacaksınız. Saymış olduğumuz bu listedekilerin hepsi oyun değil, bazıları programdır. Siteden hangilerinin oyun olduğuna dair rahatlıkla inceleme yapabilirsiniz.

BTA

BTA şuan için 6 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak BTA içeriğinin fiyatları yükseliyor. Gelelim paketin içeriğine. BTA paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani Extreme Burger Defense, Freeway Mutant, Uncanny Valley, Cook, Serve, Delicious!, INK Deluxe Edition, Shep Hard, Angry Chicken: Egg Madness! ve GameMaker: Studio Pro oyunlarını (programlarını) ve bu oyunlara ek olarak Uncanny Valley, INK, Galactic Missile Defense, HTML5 Module, 10 Second Ninja X GameMaker Edition, Solstice, Home ve Cook, Serve, Delicious! oyunlarına ( programlarına ) sahip olmuş olacaksınız.

15$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 15 dolardan satılmakta. 15 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Android Module, iOS Module,  Windows UWP Module, Flop Rocket , Solstice, Home oyunlarına ve programlarına sahip oluyoruz. İşin aslına bakılırsa siteye 15 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble GameMaker Rebundle yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.