Hiiro: Bedava Steam Key

6
Hiiro
Hiiro

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri getkeys sitesi karşılamakta. Şuan için simplo sitesi kullanıcılarına Hiiro adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecek ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Hatırlatma: Getkeys sitesine zaman zaman aşırı yüklenme olabiliyor. Bu durumda sitede bazen sayfa görüntülenme hataları yaşanabiliyor.

Hiiro Oyunu Hakkında Bilgi

Hiiro isimli bu 2 boyutlu oyun, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir bulmaca oyunudur. Küçük kırmızı kafalı Hiiro ile büyük bir maceraya giriştiğimiz bu oyunda zaman zaman gökyüzünde zaman zaman yer altında çeşitli maceralarda kendimizi buluyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (50 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 12 Temmuz 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hiiro adlı oyun için Steam üzerinde resmi olarak Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.