Heaven Island

0
Heaven Island - VR MMO
Heaven Island

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayhopper sitesi var. Site şuan için Heaven İsland oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Heaven İsland butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Heaven Island Oyunu Hakkında Bilgi

Heaven İsland oyunu, Chubby Pixel ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Bu oyunda harika ortamlar ve yerler keşfedeceksiniz. Adada gördüğünüz her ayrıntılar özenle yapılmış, bu deneyim sırasında ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebileceksiniz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (376 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Aralık 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu/Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Castle Heaven İsland oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

Önceki İçerikCastle Defender
Sonraki İçerikTerra Lander

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.