Heaven Forest

0
Heaven Forest - VR MMO
Heaven Forest VR MMO

Ücretsiz steam oyunu köşemizde hrkgame sitesi var. Site şuan için Solar Flux oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam hesabınızla veya siteden bir hesap açarak o hesaba giriş yapmak. Siteye giriş yaptıktan sonra Giveaways —> Free Giveaways yolunu izleyerek dağıtımın yapıldığı sayfaya geliniz ve sayfadaki Get Game isimli butona tıkladığımızda verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Not: Oyunu alabilmek için tarayıcınıza VPN programı indirerek kendinizi farklı bir ülkede göstermeniz gerekmektedir. Bu bağlamda Opera tarayıcısının kendi VPN uygulamasının işe yaradığını sizlere söylemek isteriz.

Heaven Forest VR MMO Oyunu Hakkında Bilgi

Heaven Forest – VR MMO adındanda anlaşılacağı üzere bizleri cennet gibi bir ormanda güzel bir gezintiye çıkaran bir sanal gerçeklik oyunudur. Oyunda muhteşem atmosferi olan bir ormanda geztintiye çıkıyoruz ve karşımıza çeşitli hayvanlar, güzel yapıtlar vb. öğeler çıkıyor. Amacımızın tamamen orman gezisi yapıp zevk almak olduğu bu oyunun sanal gerçeklik dünyasında stresimizi rahatlıkla atabiliriz. Hepinize huzurlu oyunlar dileriz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (41 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Aralı 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.