Heaven Forest VR MMO: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Heaven Forest - VR MMO
Heaven Forest VR MMO

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Heaven Forest oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Heaven Forest: Steam Edition! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Son olarak çok oyunculu da oynanabilen bu oyunda arkadaşlarınızda beraber eğlenceli bir orman gezisi yapabilirsiniz.

Heaven Forest VR MMO Oyunu Hakkında Bilgi

Heaven Forest – VR MMO adındanda anlaşılacağı üzere bizleri cennet gibi bir ormanda güzel bir gezintiye çıkaran bir sanal gerçeklik oyunudur. Oyunda muhteşem atmosferi olan bir ormanda geztintiye çıkıyoruz ve karşımıza çeşitli hayvanlar, güzel yapıtlar vb. öğeler çıkıyor. Amacımızın tamamen orman gezisi yapıp zevk almak olduğu bu oyunun sanal gerçeklik dünyasında stresimizi rahatlıkla atabiliriz. Hepinize huzurlu oyunlar dileriz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (41 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Aralı 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.