Heaven Forest Nights: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Heaven Forest NIGHTS
Heaven Forest NIGHTS

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Unforgiving Trials Heaven Forest Nights oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Heaven Forest Nights! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Heaven Forest NIGHTS Oyun Hakkında Bilgi

Heaven Forest NIGHTS oyunu tam anlamıyla keyif almak için oynanabilecek bir oyun. VR desteği olan bu oyunu muhteşem bir gerçekçilik deneyimi yaşayarak oynayabiliyorsunuz. Oyunda gece ormanda gezen birini canlandırıyoruz. Tek amacımız ormanı gezerek keyif almak diyebilirim. Gece vakti orman yürüyüşü yapmak isteyip yapamayan biriyseniz bu oyunun size göre olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca arada karşınıza çıkan engelleri de kolaylıkla geçerek monoton bir yürüyüş yapmamış da oluyorsunuz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (16 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 13 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Heaven Forest NIGHTS oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.