GROOVY: Ücretsiz Steam Key

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
GROOVY
GROOVY

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri simplo sitesi karşılamakta. Şuan için simplo sitesi kullanıcılarına GROOVY adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Bu dağıtıma özel olarak twitch görevini yapmak için butona tıkladığınızda sizi farklı bir dağıtım sayfasına yönlendirecektir. Hiçbir şey yapmadan geri tuşuna basıp bu oyunun dağıtım sayfasına döndüğünüzde göreviniz yapılmış olarak sayılacak. Sonradan kodu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

GROOVY Oyunu Hakkında Bilgi

GROOVY isimli oldukça eğlenceli olan bu oyun SGS Team ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera, strateji oyunudur. İçerisinde oldukça farklı dinamiklerin ve düşmanların olduğu bu oyunda zaman zaman oldukça zorlanacağınızdan eminiz. Her bölümün kendine özel çözümü olan bu oyunun kendini tekrarlamama özelliği biz oyuncuların için oldukça ilgi çekeci olacaktır.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: GROOVY oyunu için Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.