Forge of Gods Dragon Trainer pack

0
Forge of Gods Dragon Trainer pack

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına Forge of Gods oyununun Dragon Trainer pack steam dlc kodunu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sırada olan Forge of Gods: Beauties and the Beasts Pack yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Sizlere büyük bir ipucu vermek gerekirse, sitede sadece steam gruplarına üye olma görevlerini yapsanız da oyunun kodunu alabiliyorsunz. Bu nedenler diğer görevleri es geçerek sadece steam grubuna üye olup kodları daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Önemli not: Şuan için siteye çok fazla yüklenme olduğundan dağıtım yapan sitenin sunucuları bu yükü kaldıramamakta. Bu nedenle siteye erişim zaman zaman kaybedilip hata sayfaları vermekte. Oyunu alabilmek adına zaman zaman siteye erişmeyi deneyin, illaki bir denemenizde oyunu alacaksınız.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Forge of Gods Oyunu Hakkında Bilgi

Forge of Gods Panoramik Inc firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir RPG oyunudur. Kendimizi çoklu oyun dünyasında kartlarla bir strateji savaşının içinde bulduğumuz bu oyunda yaptığımız her hamlenin domino taşı gibi her şeyi etkileyerek bütün her şeyimize mal olabileceğini düşünerek oynamamız gereken bu oyun bizlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Şuan için steamda oynaması ücretsiz olan bu oyunun parayla satılan ek paketini ise yukarıdaki dağıtımdan faydanalarak ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Son olarak aldığınız DLC’yi aktif etmek için oyunu steam hesabınıza eklemeniz gerekmektedir. Onun için buraya tıklayıp oyunu oyna butonuna tıklayarak bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumlu (2,159 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Forge of Gods oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikShadow of War’un başı belada
Sonraki İçerikWhy So Evil

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.