Dead Bits: Bedava Steam Oyunu

3
Dead Bits
Dead Bits
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Dead Bits oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not:

Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Dead Bits Oyunu Hakkında Bilgi

Dead Bits isimli bu oyun Microblast Game ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. FPS türünde olan ve MineCraft oyununu anımsatan bir atmosfere sahip olan bu oyunda bölüm bölüm karşımıza çıkan düşmanları yok ederek nihai düşmanımızı yok etme yolunda ilerliyoruz. Oldukça zevkli bölümlerin olduğu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (3,513 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 7 Haziran 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların yama çalışmaları yapılmışsa internet üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

3 YORUMLAR

      • Başka arkadaşların faydalanması açısından buradan da anlatmakta fayda var. İlk olarak https://www.indiegala.com/register adresine girip sayfaa üst kısıma email adresinizi yazıyorsunuz. Daha sonra robot doğrulama sistemini geçerek register butonuna tıklıyorsunuz. Bu işlemin ardından email adresinize üyeliğinizin şifresi yollanıyor. Gelen şifre ve email adresinizi kullanarak siteye giriş yapıp ardından anlattığımız oyun kodunu alma işlemlerini uygulayarak oyun kodunu alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.