Dawn of Magic 2

0
Dawn of Magic 2
Dawn of Magic 2

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Dawn of Magic 2 oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Dawn of Magic 2 Oyunu Hakkında Bilgi

Dawn of Magic 2 isimli bu oyun SkyFallen Entertainment ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir aksiyon oyunu olarak karşımız çıkıyor. Kendimizi mistik bir dünyada bulduğumuz bu oyunda çeşitli canavarlardan çeşitli büyücülere karşı binlerce düşmanın bizleri beklediğini görüyoruz. Çok oyunculu olarak oynanabilen bu oyunda ise rakiplerimizin yine gerçek insan olması oyunun zorluğu açısından oldukça güzel bir gelişme olarak karşımıza çıkmış durumda.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışk (29)
  • Oyunun çıkış tarihi: 11 Eylül 2009
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.